Časté otázky


Na jaké servery jsou inzeráty vkládány?

Inzeráty vkládáme především na všeobecně zaměřené inzertní servery, jako např. bazos.cz, hyperinzerce.cz, i-bazar.cz, bazar.cz, bazac.cz apod. Vedle toho však v naší databázi registrujeme také inzertní servery zaměřené na zvířata, finanční služby, nemovitosti apod., na které v případě příslušné inzerce vkládáme inzeráty přednostně. Seznam inzertních serverů dopředu  nezasíláme, seznam serverů s odkazy na Vaše inzeráty zasíláme vždy až po dokončení vkládání.
 

Jak dlouho se budou inzeráty na serverech zobrazovat?

Doba zobrazování inzerátů se na každém serveru může poněkud lišit, na některém je doba platnosti jeden měsíc, na jiném to může být i rok nebo doba neurčitá. Na základě našich zkušeností se doba platnosti pohybuje nejčastěji kolem dvou až tří měsíců. Pokud zákazník nežádá jinak, volíme vždy maximální dobu zobrazení na každém serveru.
 

Jakým způsobem mohu za vložení inzerátů zaplatit?

Platbu je možné provést bankovním převodem přes vaše internetové bankovnictví nebo podáním příkazu na pobočce vaší banky, potřebné platební údaje (číslo účtu, variabilní symbol) vám jsou zaslány po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře s vaším inzerátem. Pokud nejste majitelem bankovního účtu, lze platbu provést také na jakékoliv pobočce České pošty prostřednictvím poštovní poukázky typu A. Nově můžete provést platbu také platební nebo kreditní kartou. Více informací o způsobech platby najdete na stránce Platební metody. Inzerujete-li často nebo ve větším množství, staňte se našimi VIP členy a získejte slevu až 20%.
 

Mohu inzerát později editovat případně smazat?

Samozřejmě ano, po dokončení vkládání je vám zasláno heslo k jednotlivým inzerátům, které lze poté upravit nebo smazat. Většina inzertních serverů také zasílá potvrzovací e-mail, ve kterém informují o úspěšném vložení inzerátu. Společně s informací o vložení zde bývají umístěny také přímé odkazy pro editaci nebo smazání inzerátu. Doporučujeme si tedy tyto e-maily ponechat ve vaší schránce pro pozdější práci s inzeráty.
 

Mohu si nějak ověřit, že byly inzeráty doopravdy vloženy?

Ano, po dokončení vkládání je vám zaslán kompletní seznam s odkazy na všechny vložené inzeráty. Zasíláme vždy konkrétní odkazy na jednotlivé inzeráty, nikoli jen názvy inzertních serverů. Po kliknutí na daný odkaz se objeví přímo váš inzerát, nemusíte tedy inzeráty na serverech složitě vyhledávat.


Objednávka inzerátu