Jak probíhá vkládání?


Vytvořte inzerát a vyplňte objednávkový formulář

Pro objednání vložení vašeho inzerátu klikněte na tlačítko Objednávka inzerátu v horním menu nebo ve spodní části této stránky - tím přejdete na stránku s objednávkovým formulářem. Na této stránce uveďte potřebné údaje - nadpis a text inzerátu, kontaktní údaje, zvolte, na kolik inzertních serverů si přejete váš inzerát vložit, případně k inzerátu nahrajte fotografie. Přejete-li si vystavit fakturu, zatrhňete políčko Vyplnit fakturační údaje a uveďte vaše fakturační údaje. Objednávku potvrdíte tlačítkem Pokračovat a následně tlačítkem Odeslat. V mezikroku máte možnost si zadané údaje zkontrolovat, v případě jakýchkoliv nesrovnalostí se můžete na objednávkový formulář vrátit zpět a zadané údaje poupravit.
 
 
Objednávku vám potvrdíme a zašleme pokyny k platbě

Po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře vám na e-mail zadaný v objednávkovém formuláři přijde zpráva s potvrzením, že jsme v pořádku obdrželi vaši objednávku. V brzké době poté vám budou zaslány také potřebné údaje pro provedení platby.
 
 
Proveďte platbu

Po připsání částky na náš účet budete informováni, že vaše platba k nám v pořádku dorazila. Pokud na vložení Vašeho inzerátu spěcháte (samotný převod může trvat i 2 - 3 dny, záleží na konkrétní bance a dni v týdnu, kdy platbu provedete), můžete nám zaslat potvrzení o provedení platby a inzerát vložíme ještě před přijetím dané částky. Inzeráty s potvrzením o platbě zaslaným do 12h zpravidla vložíme ještě týž den. U inzerátů s potvrzením zaslaným po 12h se také snažíme vložit tentýž den, nicméně záleží na aktuálním vytížení našich pracovníků, jinak je inzerát vložen přednostně v dopoledních hodinách druhý den. Nově můžete provést platbu také pomocí platební platební nebo kreditní karty - přehled platebních metod.
 
 
Vložíme vaše inzeráty

Inzeráty vkládáme zpravidla do 24 hodin od připsání částky na náš účet nebo po zaslání potvrzení o platbě. Během samotného procesu vkládání budou přicházet na váš e-mail potvrzující zprávy z jednotlivých inzertních serverů. Tímto poznáte, že jsme s vkládáním vašeho inzerátu již začali. Inzeráty jsou běžně vkládány v pracovní dny, po domluvě je možné vložit váš inzerát také o víkendu.
 
 
Zašleme vám seznam serverů

Po vložení inzerátu na objednaný počet serverů vám zašleme seznam s odkazy na vložené inzeráty na jednotlivých inzertních serverech. Zasíláme přímé odkazy na vaše inzeráty, můžete si tedy okamžitě a jednoduše zkontrolovat, že byly inzeráty v pořádku vloženy.
 
 
Doplňující informace

Většina inzertních serverů po vložení zasílá informační e-mail o tom, že na daný server byl úspěšně vložen váš inzerát. V tomto e-mailu se ve většině případů nacházejí pokyny pro případné zvýhodnění, smazání či úpravu daného inzerátu, vřele tedy doporučujeme si tyto e-maily ve vaší schránce ponechat pro případnou práci s inzerátem.
 
Počet příchozích e-mailů by měl korespondovat s objednaným počtem inzertních serverů, nicméně ne každý inzertní portál zasílá toto potvrzení. Proto není určující počet příchozích e-mailů při kontrole vložených inzerátů, ale směrodatný je námi zaslaný seznam odkazů.
 
 
Objednávka inzerátu